Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jaki jest koszt usługi?


Pełny aktualny cennik usług Q+ znajdą Państwo w zakładce "Oferta" oraz "KUP ONLINE".
Jakie programy są w ofercie Q+?


Platforma Q+ posiada bardzo bogatą ofertę programową oraz największą bibliotekę VOD ze wszystkich dostawców usług telewizyjnych. Pełna lista kanałów jest dostępna na http://www.polskatelewizjaonline.com/kanały-lista
Jaki sposób płatności akceptuje Q+?


Obecnie akceptujemy płatności kartami płatniczymi Visa, Mastercard, Maestro oraz American Express. Dodatkowo akceptujemy przelewy w walutach: GBP, EUR, USD, AUD, CAD, NOK oraz PLN.

Niestety nie akceptujemy płatności gotówką oraz Paypal.
Ile trwa księgowanie płatności?


W przypadku płatności kartą - księgowanie jest natychmiastowe. W przypadku przelewu bankowego, przewidujemy pełne zaksięgowanie przelewu w ciągu 48 godzin roboczych (zazwyczaj szybciej).
Ile trwa przygotowanie i wysyłka zamówień?


W przypadku pakietów bez dekoderów, otrzymasz dostęp do usługi w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie. W przypadku produktów, które muszą zostać przesłane kurierem, przewidujemy dostarczenie przesyłki w ciągu 1-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
Czy dekoder trzeba programować lub ustawiać?


Nie. Każdy wysłany przez nas dekoder jest już zaprogramowany. Po dostarczeniu przez kuriera wystarczy że podłączysz dekoder do prądu oraz sieci internetowej (załączona instrukcja podłączenia).
Czy dekoder oferuje funkcję nagrywania programów?


Nie. Dekodery telewizji internetowej nie oferują możliwości nagrywania programów gdyż nie mają podłączonej anteny satelitarnej. W zamian oferujemy naszym abonentom darmowy dostęp do najbogatszej biblioteki filmów i seriali na rynku (VOD).
Czy w przypadku problemów mogę zadzwonić?


Tak. Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziesz z zakładce "kontakt" na naszej stronie internetowej.
Na ilu telewizorach będą mógł oglądać zakupując pakiet z dekoderem?


Zakupując pakiet z dekoderem, uzyskasz dostęp do telewizji TYLKO na dekoderze, który zakupiłeś. Jeśli chciałbyś oglądać telewizję na dodatkowych sprzętach takich jak laptop, tablet, smart tv lub smartphone - należy zakupić pakiet multibox na każdy dodatkowy sprzęt.
Na ilu telewizorach będę mógł oglądać zakupując multibox?


Każdy pakiet multiroom to możliwość oglądania telewizji na jednym dodatkowych ekranie. Jeśli potrzebujesz mieć dostęp w sumie do telewizji na trzech telewizorach, należy zamówić główny pakiet roczny oraz 2 x dowolny pakiet multiroom.
Czy oferujecie pakiet testowy lub zwroty?


Tak - obecnie oferujemy pakiet testowy, dzięki któremu uzyskasz dostęp do pełnej oferty Platformy Q+ na 72 godziny. Po zakupie testu możesz się przekonać czy usługa Q+ spełnia Twoje oczekiwania. Niestety zgodnie z regulaminem świadczonych usług, nie oferujemy możliwości odstąpienia od umowy lub zwrotu sprzętów. Klienci, którzy nie skorzystają z pakietu testowego przed zakupem długoterminowym, dokonują zakupu na własną odpowiedzialność i akceptują regulamin usług Q+.
Jaki potrzebuje internet


Minimalna prędkość łącza to 35mbps dla dekoderów MAG 520w3 oraz 50mbps dla wszystkich innych dekoderów oraz aplikacji. Łącze powinno być dobrej jakości i oferowac stabilne łącze internetowe.

Rekomendujemy aby dostawcą nie był TalkTalk (UK), Plusnet (UK) oraz EE (UK).
Rekomendowanym dostawcą usług internetowych w UK jest Virgin Media.
Czy dostawca usług internetowych może blokować Q+?


Niestety tak. Zgodnie z ustawą telekomunikacyjną z roku 2019, dostawcy internetowi mogą blokować usługi inncyh operatorów bez wcześniejszych ostrzeżeń. Stanowczo rekomendujemy zakup pakietu testowego w celu weryfikacji, czy łącze oferuje wystarczającą jakość sygnału oraz czy operator blokuje usługi zewnętrzne.
Ile trwa gwarancja na sprzęt i co po gwarancji?


Czas gwarancji na nasze dekodery określony jest w regulaminie świadczonych usług (każdy dekoder posiada inny okres gwarancyjny). W przypadku usterki wynikłej po okresie gwarancyjnym, istnieje możliwość odesłania sprzętu do wybranego serwisu napraw (na własny koszt) lub uzyskać wycenę naprawy/wymiany od Platformy Q+. W przypadku problemów ze sprzętem zapraszamy do kontaktu z infolinią Q+.
Jak mogę przedłużyć mój abonament?


Kilka dni przed zakończeniem Twojego okresu abonamentowego, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z przypomnieniem. Wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy i ponownie zamówić preferowany pakiet. Jeśli posiadasz już dekoder, wystarczy że zakupisz sam pakiet telewizyjny. Jeśli masz pytania lub trudności z przedłużeniem online, skontaktuj się z infolinią Q+.
Czy mój pakiet będzie odbierał poza granicami kraju gdzie zakupiłem usługę?


Tak. Użytkowanie usług Q+ jest dozwolone na całym świecie. W przypadku podróży prosimy o kontakt z infolinią Q+ lub o wiadomość na czat w celu odblokowania usług roamingowych. Dopiero po zgłoszeniu wyjazdu do Q+, usługa zostanie odblokowana na kraj gdzie podróżujesz. Nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat za roaming Q+.
Otrzymałem żądanie płatności podczas mojego okresu abonamentowego?


Platforma Q+ nie pobiera żadnych dodatkowych opłat podczas trwania okresu abonamentowego. Nie dotyczy to sytuacji gdy sam/a dokonałeś/aś zmiany pakietu lub zmiany sprzętu. Zachęcamy do natychmiastowego kontaktu z infolinią Q+ w celu weryfikacji płatności. Pod żadnym pozorem prosimy o nie dokonywanie płatności przed weryfikacją żądania z infolinią Q+.