Aplikacja Platformy Q+

Jeśli posiadasz telewizor smart (Smart TV) lub chciałbyś/łabyś odbierać programy Q+ na swoim własnym sprzęcie, wystarczy pobrać naszą aplikację ze sklepu z aplikacjami (app store). 

Po pobraniu aplikacji, wystarczy że zakupisz sam pakiet telewizyjny i dokonasz aktywacji usługi.
Dzięki aplikacji Q+ nie ma potrzeby zakupu dekodera oraz oczekiwania na dostawę!

W zależności od Twojego sprzętu, Platforma Q+ rekomenduje pobranie rekomendowanej aplikacji. Poniżej znajdziesz listę rekomendowanych aplikacji na Twój sprzęt:

  • Smart TV - Samsung:

W przypadku telewizorów Samsung, rekomendujemy aplikację o nazwie "SMART ONE IPTV", która jest dostępna w sklepie z aplikacjami na Twoim telewizorze.

  • Smart TV - wszystkie inne marki:

W przypadku wszystkich innych marek telewizorów, rekomendujemy aplikację o nazwie "SMART ONE IPTV".
W przypadku braku dostępności aplikacji, rekomendujemy pobrać "SMART IPTV". 

  • Amazon FireStick:

W przypadku FireStick-a rekomendujemy pobranie aplikacji "SMART IPTV".

  • Urządzenie Apple (system iOS):

W przypadku oprogramowanie iOS Apple, rekomendujemy pobranie apliakcji o nazwie "Xtream IPTV", która jest dostępna w appstore. 

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jak mogę pobrać aplikację Smart IPTV na mój smart tv?


Aby pobrać aplikację Smart IPTV na swój Smart TV, udaj się do sklepu z aplikacjami na twoim telewizorze i wyszukaj Smart IPTV. Jeśli aplikacja nie jest dostępna, rekomendujemy zainstalowanie innej aplikacji IPTV lub zakup jednego z naszych dekoderów. Jeśli Twój telewizor nie jest Smart - musisz zamówić dekoder Q+ aby odbierać sygnał.
Aplikacja Smart IPTV nie jest dostępna na moim smart tv. Jaką inną aplikację rekomendujecie?


Jeśli aplikacja Smart IPTV nie jest dostępna na Twoim smart TV, należy pobrać inną dowolną aplikację do odbioru IPTV. W takim wypadku rekomendujemy "Smart One IPTV" lub "Tivimate". Pamiętaj że koszt tych aplikacji nie jest wliczony w cenę abonamentu. Sprawdź koszt dostępu do aplikacji na stronie jej dewelopera i dokonaj płatności. Skontaktuj się z nami po zainstalowaniu alternatywnej aplikacji oraz zakupie pakietu.
Jakie apliakcje rekomendujecie na sprzęt Apple?


Niestety aplikacja Duplex Play nie jest dostępna na urządzenia z oprogramowaniem iOS Apple. W takim wypadku polecamy pobranie darmowej aplikacji "Xtream IPTV" z appstore.
Czy mogę pobrać aplikację na Amazon FireStick lub inny android box?


Tak. W przypadku Firestick, rekomendujemy pobranie aplikacji "Aptoide" ze sklepu z aplikacjami a następnie zainstalowanie "Smart IPTV" poprzez aptoide. W przypadku innych urządzeń android, takie jak android tv box, rekomendujemy pobranie aplikacji bezpośrednio z Google Play Store. W przypadku problemów z instalacją lub brakiem dostepności, rekomendujemy pobranie pliku aplikacji ze strony jej dewelopera na nośnik USB a następnie instalacje na urządzeniu.
Posiadam już swój sprzęt i aplikację. Czy muszę zakupić nowy dekoder?


Nie. Jeśli posiadasz już swój sprzęt istnieje możliwość odbioru Platformy Q+. Jeśli Twój dekoder to MAG, prześlij nam swój numer MAC po zakupie pakietu. Pamiętaj aby zmienić portal w ustawieniach dekodera na: mag.liveott.ru/c/ Jeśli posiadasz Android Box i aplikację IPTV, skontaktuj się z nami po zakupie poprzez czat dostępny na naszej stronie w celu uzyskania linku M3U, który pozwoli Ci na odbiór kanałów na własnym sprzęcie.