Jak działa Telewizja Q+?

Platforma Q+ to pierwsza telewizja internetowa oferująca bogatą ofertę Polskich programów w najwyższej jakości Ultra 4K oraz HD. Odbiór naszych programów jest możliwy jedynie jeśli posiadają Państwo dostęp do internetu (WiFi lub kabel). Rekomendujemy, aby prędkość łącza nie była niższa niż 50mbps. W przypadku słabszego łącza nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości odbieranych kanałów.

Platforma Q+ nie wymaga anteny lub instalacji kablowych, więc jest idealna dla osób mieszkających w budynkach gdzie montaż anten stelitarnych jest zabroniony, oraz dla osób, które cenią swobodę telewizji internetowej. 

Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo zaprogramowany dekoder 4K, który należy podłączyć do internetu i telewizora. Nasze dekodery są aktywowane przed wysyłką do klienta, więc nie muszą Państwo tracić czasu na instalację. Nasz dział techniczny służy pomocą w przypadku pytań lub wątpliwości. 

Posiadanie Polskiej telewizji nigdy nie było tak proste! Zamów już teraz i ciesz się jakością telewizji 4K bez umów i montażu anteny!

Oglądaj swoje ulubione kanały na dekoderze 4k!

Platforma Q+ rekomenduje wybór pakietu z dekoderem 4K do odbioru sygnału telewizji Q+.

Dekodery Platformy Q+ są wyposażone w najnowsze oprogramowanie oraz technologię umożliwiające odbiór kanałów bez zakłóceń. Wszystkie dekodery w ofercie są wyposażone w naszą zaawansowaną aplikację umożliwiającą odbiór zakupionego abonamentu, która oferuje takie usługi jak:

  • Możliwość nagrywania kanałów

  • Możliwość oglądania kanałów w ramach usługi catch-up (24 godzinne archiwum)

  • Lista kanałów w ramach usługi EPG

Dodatkowo, wszyscy abonenci odbierający kanały telewizji Q+ na dekoderze 4K mogą liczyć na nie limitowane wsparcie techniczne naszego zespołu. 

Posiadasz Smart TV z oprogramowaniem Android TV lub inne urządzenie mobilne?

Mamy dla Ciebię dobrą wiadomość!

Jeśli posiadasz Smart TV z oprogramowaniem Android TV lub sklepem Google Play (również Amazon FireStick), możesz oglądać nasze programy bez potrzeby zakupu dekodera 4K. 

Po zakupie pakietu otrzymasz kody dostępu, które pozwolą na odbiór programów Platformy Q+ przez własną aplikację.

Niestety, nie jesteśmy w stanie udzielić wsparcia technicznego w przypadku wyboru pakietu bez dekodera 4K. 
 


 

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu. 

Usługa Multibox (Multiroom)

Oglądaj swoje ulubione programy na wielu urządzeniach jednocześnie!

Odbiór kanałów Platformy Q+ na kilku urządzeniach jednocześnie jest możliwy jedynie po zakupieniu usługi multibox. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach: z dekoderem 4K oraz bez dekodera.

Multibox jest dostępny obecnie tylko w ramach abonementu rocznego (12 miesięcy) jako dodatek do głównego dekodera.