Jak działa Platforma Q+?

Platforma Q+ to pierwsza telewizja internetowa oferująca bogatą ofertę Polskich programów w najwyższej jakości UHD oraz FHD. Odbiór naszych programów jest możliwy jedynie jeśli posiadają Państwo dostęp do internetu (WiFi lub kabel). Rekomendujemy, aby prędkość łącza nie była niższa niż 50mbps. W przypadku słabszego łącza nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości odbieranych kanałów.

Platforma Q+ nie wymaga anteny lub instalacji kablowych, więc jest idealna dla osób mieszkających w budynkach gdzie montaż anten stelitarnych jest zabroniony, oraz dla osób, które cenią swobodę telewizji internetowej. 

Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo zaprogramowany dekoder, który należy podłączyć do internetu i telewizora. Nasze dekodery są aktywowane przed wysyłką do klienta, więc nie muszą Państwo tracić czasu na instalację. Nasz dział techniczny służy pomocą w przypadku pytań lub wątpliwości. 

Posiadanie Polskiej telewizji nigdy nie było tak proste! Zamów już teraz i ciesz się jakością telewizji Q+ bez umów i montażu anteny!

Aplikacja Q+

Jeśli posiadasz telewizor smart (Smart TV) lub chciałbyś/łabyś odbierać programy Q+ na swoim własnym sprzęcie, wystarczy pobrać naszą aplikację ze sklepu z aplikacjami (app store). 

Po pobraniu aplikacji, wystarczy że zakupisz sam pakiet telewizyjny i dokonasz aktywacji usługi.
Dzięki aplikacji Q+ nie ma potrzeby zakupu dekodera oraz oczekiwania na dostawę!

Więcej informacji odnośnie aplikacji Q+ znajdziesz TUTAJ.

Dekodery Q+

Jeśli nie posiadasz Smart TV lub nie masz możliwości pobrania rekomendowanych aplikacji, rekomendujemy zakup jednego z naszych dekoderów Q+!

W przypadku wyboru pakietu z dekoderem, otrzymasz zaprogramowany dekoder Q+, który wystarczy podłączyć do internetu poprzez sieć wi-fi lub kabel. Wszystkie dekodery Q+ są wyposażone w gniazdo oraz kabel HDMI, co sprawia że dekodery są kompatybilne z każdym telewizorem lub monitorem.

Dekoder nie wymaga profesjonalnej instalacji. Po odebraniu przesyłki od kuriera, wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją obsługi. Podłączenie dekodera nie powinno trwać dłużej niż 5 minut.

Aby zapoznać się z obecną ofertą dekoderów, kliknij TUTAJ.

Usługa Multibox
(Multiroom)

Oglądaj swoje ulubione programy na wielu urządzeniach jednocześnie!

Odbiór kanałów Platformy Q+ na kilku urządzeniach jednocześnie jest możliwy jedynie po zakupieniu usługi multibox.
Usługa jest dostępna w dwóch wariantach: z dekoderem oraz bez dekodera.

Multibox jest dostępny obecnie tylko w ramach abonementu rocznego (12 miesięcy) jako dodatek do głównego dekodera. 

Jeśli posiadasz już dekoder główny w ramach pakietu rocznego, istnieje opcja zakupu dodatkowego dekodera Multibox w cenie promocyjnej. Usługa nie jest dostępna dla abonentów, którzy nie posiadają dekodera w ramach pakietu rocznego. 

Uwaga: Dodatkowy dekoder Multibox może być użytkowany jedynie przez abonenta pakietu głównego w tej samej nieruchomości.
Jeden zakupiony dekdoer Multibox oferuje możliwość oglądania programów na jednym dodatkowym telewizorze.