top of page

Jak działa Platforma Q+?

Platforma Q+ to pierwsza telewizja internetowa oferująca bogatą ofertę Polskich programów w najwyższej jakości UHD oraz FHD. Odbiór naszych programów jest możliwy jedynie jeśli posiadają Państwo dostęp do internetu.
Rekomendujemy, aby prędkość łącza nie była niższa niż 35mbps.

Platforma Q+ nie wymaga anteny lub instalacji kablowych, więc jest idealna dla osób mieszkających w budynkach gdzie montaż anten stelitarnych jest zabroniony, oraz dla osób, które cenią swobodę telewizji internetowej. Jako jedyny dostawca usług telewizyjnych nie nakładamy blokad lub restrykcji lokalizacyjnych, co oznacza że możesz oglądac telewizję wszędzie gdzie jest dostęp do internetu!

Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo zaprogramowany dekoder, który należy podłączyć do internetu i telewizora. Nasze dekodery są aktywowane przed wysyłką do klienta, więc nie muszą Państwo tracić czasu na instalację.
Nasz dział techniczny służy pomocą w przypadku pytań lub wątpliwości. 

Posiadanie Polskiej telewizji nigdy nie było tak proste!
Zamów już teraz i ciesz się jakością telewizji Q+ bez umów i montażu anteny!

Aplikacja Q+

Jeśli posiadasz telewizor smart (Smart TV) lub chciałbyś/łabyś odbierać programy Q+ na urządzeniu mobilnym, wystarczy pobrać naszą aplikację!

Po pobraniu aplikacji, wystarczy że zakupisz sam pakiet telewizyjny i dokonasz aktywacji usługi.
Dzięki aplikacji Q+ nie ma potrzeby zakupu dekodera oraz oczekiwania na dostawę!

Dekodery Q+

Jeśli nie posiadasz Smart TV lub nie masz możliwości pobrania rekomendowanych aplikacji, rekomendujemy zakup jednego z naszych dekoderów Q+!

W przypadku wyboru pakietu z dekoderem, otrzymasz zaprogramowany dekoder Q+, który wystarczy podłączyć do internetu poprzez sieć wi-fi. Wszystkie dekodery Q+ są wyposażone w gniazdo oraz kabel HDMI, co sprawia że dekodery są kompatybilne z każdym telewizorem lub monitorem.

Dekoder nie wymaga profesjonalnej instalacji. Po odebraniu przesyłki od kuriera, wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją obsługi. Podłączenie dekodera nie powinno trwać dłużej niż 5 minut.

Dlaczego dekoder? Nasze dekodery zostały w pełni dostosowane do oferty Q+ co zapewnia stabilność oraz wysoką jakość odbioru. Dzięki naszym dekoderom otrzymasz dostęp do naszego najlepszego interfejsu oraz do takich usług jak:
pełne EPG oraz funckji catch-up (archiwum tv).

Aby zapoznać się z obecną ofertą dekoderów, kliknij TUTAJ.

Usługa Multiroom

Oglądaj swoje ulubione programy na wielu urządzeniach jednocześnie!

Odbiór kanałów Platformy Q+ na kilku urządzeniach jednocześnie jest możliwy jedynie po zakupieniu usługi multiroom.
Usługa jest dostępna w dwóch wariantach: z dekoderem oraz bez dekodera.

Multiroom jest dostępny obecnie tylko w ramach abonementu rocznego (12 miesięcy) jako dodatek do głównego dekodera. 

Jeśli posiadasz już dekoder główny w ramach pakietu rocznego, istnieje opcja zakupu dodatkowego dekodera Multiroom w cenie promocyjnej. Usługa nie jest dostępna dla abonentów, którzy nie posiadają dekodera w ramach pakietu rocznego. 

Uwaga: Dodatkowy dekoder Multiroom może być użytkowany jedynie przez abonenta pakietu głównego w tej samej nieruchomości.
Jeden zakupiony dekoder Multiroom oferuje możliwość oglądania programów na jednym dodatkowym telewizorze.
 

bottom of page